/New Holland trzyma nogę na gazie – lider rynku od 11 lat
New Holland Lider Rynku 2019

New Holland trzyma nogę na gazie – lider rynku od 11 lat

New Holland kolejny raz jest poza zasięgiem konkurencji! Od 11 lat trzyma nogę na gazie i ponownie sięga po złoty puchar lidera rejestracji nowych ciągników rolniczych w Polsce.

Wyniki sprzedaży nowych ciągników rolniczych na polskim rynku, pokazują dominację marki New Holland, która została liderem już po raz jedenasty z rzędu, z wynikiem 1521 rejestracji nowych ciągników. Łącznie, w okresie od stycznia do grudnia, polscy rolnicy zarejestrowali 8673 nowych ciągników.

Z danych Martin & Jacob Sp. z o.o. wynika, że najwyższy wskaźnik rejestracji odnotowano w grudniu – nowych właścicieli znalazło wtedy aż 961 ciągników. – Ranking najczęściej rejestrowanych nowych ciągników rolniczych świadczy o tym, że nabywcy kierują się bardzo często względami praktycznymi wybierając sprawdzone, dobrze zadomowione na polskim rynku marki, których produkty mają opinię niezawodnych, godnych zaufania, łatwych w serwisowaniu i optymalnych w kosztach eksploatacji – mówi Adam Sulak, Business Director New Holland. – Fakt, że w bardzo wymagających warunkach rynkowych pozostajemy na pozycji lidera już po raz jedenasty dowodzi, że nasze maszyny cieszą się wciąż bardzo wysokim zaufaniem klientów i mają opinię niezawodnych partnerów w codziennej pracy na każdym polu.

W ciągu minionych 11 lat, od kiedy marka NH zajmuje fotel lidera rynku wśród producentów ciągników rolniczych, 25520 sztuk niebieskich ciągników znalazło swoich właścicieli w polskich gospodarstwach. W roku 2019 największą popularnością cieszyły się serie ciągników T6 – 273 sztuki, TD5 – 265 sztuki oraz T7SWB z ilością 180 sztuk zarejestrowanych sztuk. Jak zapowiadają przedstawiciele marki New Holland, w dalszym ciągu będą walczyć o pozycję lidera rynku.

Sprzedaż ciągników ciągle rośnie. Gdzie zatem zaopatrzyć się w wysokiej jakości części zamienne do New Holland? W naszym sklepie internetowym znajdują się sprawdzone podzespoły renomowanych marek. Posiadamy szeroką ofertę części zamiennych do maszyn rolniczych i budowlanych. Zapraszamy!