/New Holland wyróżniony tytułem „Maszyny Roku” na targach SIMA 2019
Części do kombajnów New Holland

New Holland wyróżniony tytułem „Maszyny Roku” na targach SIMA 2019

New Holland kolejny raz udowadnia, że jest liderem innowacyjności w rolnictwie. Technologia IntelliSense™ i ciągnik T5 AutoCommand™ zostały wyróżnione tytułem „Maszyny Roku” na targach SIMA 2019.

Wystawa rolnicza SIMA 2019 to międzynarodowy event nastawiony na innowacje w rolnictwie. Miał miejsce 24-28 lutego 2019 roku we francuskim Paris Nord Villepinte. Podczas tegorocznej edycji, marka New Holland została wyróżniona prestiżową nagrodą „Maszyny Roku” za technolgię IntelliSense™ oraz ciągnik T5 AutoCommand™. W skład jury konkursu przyznającego nagrody i wyróżnienia wchodzą dziennikarze z wiodących europejskich magazynów.

New Holland wprowadza Technologię IntelliSense™

System IntelliSense™ wprowadzony przez markę New Holland to przede wszystkim wyniesienie automatyzacji pracy na nowy poziom dzięki licznym udoskonaleniom, które potwierdzają przewagę największego na świecie kombajnu. Proaktywny i automatyczny system konfiguracji ustawień kombajnu pozwala użytkownikom znacznie zwiększyć dzienną wydajność pracy, zmniejszyć straty ziarna i poprawić jego jakość. Operatorzy skorzystają na ograniczeniu liczby podejmowanych decyzji i prostszym interfejsie użytkownika, co przekłada się na większy komfort i pewność pracy oraz mniejsze zmęczenie.

Ciągnik New Holland T5 AutoCommand™

Nowy model ciągnika New Holland T5 Auto Command™ wyróżniają najbardziej przestronna kabina i najwyższy poziom komfortu, gwarantujące unikalną przyjemność jazdy, oraz najlepsze osiągi i najwyższa moc w branży. Bezstopniowa przekładnia Auto Command zapewnia ciągnikowi T5 wydajność przy wykonywaniu prac wymagających precyzyjnej regulacji prędkości jazdy, co sprawia, że jest on predestynowany do prac wykonywanych ładowaczem. Jest idealną, wszechstronną maszyną do pracy na łąkach, w gospodarstwach uprawowych, przy transporcie, kultywacji gleby i pracach komunalnych.

 

New Holland T5 AutoCommand - 2

New Holland T5 AutoCommand