/Ciągnik New Holland T8 GENESIS z PLM Intelligence

Ciągnik New Holland T8 GENESIS z PLM Intelligence

New Holland Agriculture wprowadza do sprzedaży innowacyjną serię ciągników T8 GENESIS® z inteligentnymi systemami rolnictwa precyzyjnego (PLM™). Opracowana przez New Holland platforma umożliwia użytkownikom osiągnięcie najwyższego poziomu w zarządzaniu i wykorzystaniu maszyny.

Nowa generacja T8 GENESIS® z systemem PLM Intelligence™ może dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego rolnika dzięki swoim funkcjom: od zaawansowanej komunikacji między operatorem, maszyną i dealerem, do dostosowywanych elementów sterowania, lepszej widoczności i większego komfortu.

Ponadto marka New Holland zwiększyła stopień integracji portalu MyNew Holland™, aby wspierać swoich klientów i dealerów. Nowa wersja portalu i aplikacji MyNew Holland™ umożliwiają dostęp do pomocy serwisowej i bogatej gamy informacji oraz usług przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu klienci mogą maksymalnie zwiększyć wydajność posiadanych maszyn i efektywnie zarządzać gospodarstwem.

Nowy podłokietnik SideWinderTM Ultra i monitor IntelliViewTM 12 umożliwiają personalizację na najwyższym poziomie

Choć najnowszy ciągnik T8 jest naszpikowany nowymi funkcjami i rozwiązaniami technologicznymi, kontynuuje on tradycję marki New Holland w dostarczaniu operatorom maszyn obsługiwanych intuicyjnie. Począwszy od ergonomicznego podłokietnika SideWinder™ Ultra ze sterowaniem multimediami i klimatyzacją, aż po klawisze skróty, które umożliwiają bezpośrednie przechodzenia do odpowiedniej czynności. Operator może przyporządkować obsługę zaworów hydrauliki zewnętrznej do dźwigni lub dżojstika, a indywidualne ustawienia można przypisać do narzędzia i niezwłocznie je wywołać przy przejściu do wykonywania innego zadania.

Całkowicie nowa czterosłupkowa kabina zapewnia maksymalną widoczność, którą zwiększają umieszczone wokół ciągnika T8 kamery. Ułatwiają przejazdy z pola na ruchliwe drogi i zapewniają widok na podłączony z tyłu osprzęt. Nowy wyświetlacz ze wskaźnikami InfoView™ znajduje się na przedniej konsoli, bezpośrednio na linii wzroku operatora. Nowe reflektory robocze w technologii LED o zakresie 360 stopni zapewniają stadionowe oświetlenie, silniejsze nawet o 25 procent. Możliwość tworzenia dowolnych konfiguracji pozwala na szybki wybór wymaganego zakresu oświetlenia. Klienci i operatorzy docenią większą ilość schowków, portów zasilania, otworów nawiewowych, oświetlenie zewnętrzne oraz gamę niezwykle komfortowych foteli.

Nowa generacja zintegrowanych systemów rolnictwa precyzyjnego

Najbardziej innowacyjne funkcje wykraczają daleko poza kabinę, dzięki pełnej integracji zaawansowanej platformy PLM. Podejście New Holland do systemów rolnictwa precyzyjnego streszczają cztery słowa: otwarte, skomunikowane, inteligentne i wspierane. PLM Intelligence wprowadza je w nowy wymiar dzięki MyPLM™Connect i interfejsom aplikacyjnym API, aby zapewnić rolnikowi pełne skomunikowanie z używanymi pakietami oprogramowania rolniczego. Za pomocą prostego, opartego na tablecie interfejsu rolnik może udostępniać i analizować dane, a także korzystać z nowoczesnej funkcjonalności wsparcia ze strony swojego dealera marki New Holland, by z łatwością osiągnąć wyższą wydajność.

Nowy poziom w zarządzaniu maszyną i jej wykorzystaniu zapewniają IntelliView Connect, zdalny dostęp do wyświetlacza, zdalne wsparcie marki New Holland i zdalne narzędzie serwisowe. Aktualizację systemu operacyjnego PLM Intelligence można dokonywać bezprzewodowo, tak jak w przypadku smartfonu.

New Holland IntelliView Connect umożliwia zarządcy gospodarstwa lub dealerowi uzyskanie zdalnego podglądu monitora IntelliView 12 i monitorowanie pracy ciągnika T8 w czasie rzeczywistym, aby w pełni wykorzystać maszynę i zapewnić wydajność pracy. Dzięki funkcjonalności zdalnego wsparcia dealerzy marki New Holland mogą proaktywnie zarządzać flotą maszyn swoich klientów i określać wymagane prace konserwacyjne przy zbliżającym się przeglądzie i ograniczyć czas dojazdów.

Spełnienie wymogów normy Stage V dzięki silnikowi Cursor 9 i bezobsługowej technologii ECOBlue™ HI-eSCR2

Nowy ciągnik T8 GENESIS® jest wyposażony w opracowany przez FPT Industrial silnik Cursor 9 o pojemności skokowej 8,7 l. Dzięki wysoce oszczędnemu silnikowi oraz opatentowanemu, bezobsługowemu i pozwalającemu ograniczyć koszty eksploatacji układowi neutralizacji spalin ECOBlue™ HI-eSCR2 spełnia on wymogi normy emisji spalin Stage V. Długie 600-godzinne okresy międzyprzeglądowe silnika Cursor 9 zadowolą najbardziej wymagających klientów, oczekujących od maszyny maksymalnej dostępności przy pracach polowych.

T8.435 Ultra CommandTM nowym członkiem rodziny ciągników T8 marki New Holland

Jesienią 2020 New Holland poszerzy serię ciągników T8 GENESIS® o nowy model o mocy 400 KM z przekładnią typu Powershift. Nowa przekładnia będzie posiadała 21 biegów do jazdy do przodu i 5 biegów wstecznych i będzie dostępna tylko we flagowym modelu T8.435 Ultra CommandTM w wersji kołowej lub z układem jezdnym SmartTraxTM. Dzięki temu klienci będą mogli wybrać w każdej klasie mocy przekładnię napędową, która idealnie spełnia ich potrzeby: przekładnię typu Powershift Ultra Command do ciężkich prac polowych lub Auto CommandTM do transportu i prac wymagających precyzyjnej prędkości jazdy.