Części New Holland

Wysokiej jakości części New Holland oraz części CASE. Filtry, pompki hamulcowe, oleje, pompy hydrauliczne, sprzęgła, łańcuchy, czujniki, linki, części do silnika i wiele więcej. Posiadamy rozbudowany katalog części zamiennych do maszyn marki New Holland, Case i John Deere. Potrzebujesz sprawdzonych podzespołów do swojej maszyny? Sprawdź nas!

Marka New Holland jest obecnie częścią firmy CNH Global, która z kolei stanowi jedną z gałęzi FIAT Group. Sprzedawany na całym świecie New Holland cieszy się dużym uznaniem i wysoką jakością oferowanych produktów. Historia marki New Holland jest sumą integracji czterech marek, które współpracowały i połączyły się: Ford, FiatAgri, Clayes i New Holland.

Wybierając oferowane przez nas części do maszyn rolniczych, masz pewność, że Twoja maszyna pracuje na sprawdzonych podzespołach. Dzięki czemu ograniczasz ryzyko nagłego i nieoczekiwanego przestoju podczas prac polowych.

Każdego dnia dostarczamy części i akcesoria do firm i gospodarstw rolnych. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Nasze części zamienne do maszyn rolniczych to sprawdzona jakość w rozsądnej ofercie cenowej. Pozostajemy do dyspozycji w sprawach związanych ze współpracą i zapraszamy do kontaktuj mailowego oraz telefonicznego.

Jest 277 produktów.

Pokazano 1-16 z 277 pozycji

Aktywne filtry