/Niezawodna i precyzyjna filtracja dzięki filtrom AGRIF

Niezawodna i precyzyjna filtracja dzięki filtrom AGRIF

Filtry Agrif to nowa marka i jeszcze bardziej precyzyjne rozwiązania technologiczne w zakresie filtracji. Lata badań i doświadczeń w branży rolniczej oraz budowlanej sprawiły, że zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom właścicieli maszyn rolniczych i budowlanych. Tworzymy zupełną nowość w segmencie filtracji, wprowadzając na rynek filtry, które doskonale chronią każdą maszynę.

Wybierając Agrif jako filtry do maszyn rolniczych i budowlanych, masz pewność, że Twoja maszyna pracuje na sprawdzonych podzespołach. Dzięki czemu ograniczasz ryzyko nagłego i nieoczekiwanego przestoju podczas prac.

Każdego dnia dostarczamy nasze produkty do firm i gospodarstw rolnych. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Nasze produkty to sprawdzona jakość w rozsądnej ofercie cenowej. Niezawodna filtracja i doskonałe wykonanie to wynik długoletnich badań i doświadczenia w branży. Produkujemy filtry w oparciu o surowce z najwyższej półki, a nad każdym etapem produkcyjnym czuwają doświadczeni specjaliści. W szerokiej ofercie produktów marki Agrif znajdziesz następujące filtry:

  • Filtry paliwa -niezawodna filtracja i doskonałe wykonanie. Filtry paliwa przeznaczone do czyszczenia benzyny oraz oleju napędowego z zanieczyszczeń, które mogą niekorzystnie wpływać na pracę silnika.
  • Filtry oleju silnika – odpowiedzialne za filtracje oleju silnika. Zatrzymują toksyny i zanieczyszczenia, dostarczone z powietrzem i paliwem do silnika.
  • Filtry powietrza – oczyszczają powietrze z drobnych pyłów przed jego przedostaniem się do silnika. Redukują szumy i zapewniają prawidłową pracę silnika.
  • Filtry hydrauliczne – układy hydrauliczne, aby poprawnie pracować potrzebują niezawodnej filtracji i precyzji. Nasze filtry hydrauliczne doskonale sprawdzają się w każdej maszynie.
  • Filtry kabinowe – stosowane w celu oczyszczenia powietrza pobieranego z zewnątrz. Usuwają z powietrza dostającego się do kabiny do 100% pyłków i innych alergennych substancji.

Wysoka jakość i precyzyjne wykonanie sprawiło, że filtrom Agrif zaufało już wielu właścicieli maszyn rolniczych i budowlanych.

 

Filtry AGRIF – zobacz teraz