Siatka, sznurek, folia

Sznurek rolniczy, folia do sianokiszonki i siatka rolnicza do pras

W prasach rolniczych zastosowany jest system wiązania siatką rolniczą. Takie rozwiązania daje wymierne korzyści ekonomiczne. Dzięki zastosowaniu siatki rolniczej otrzymujemy większą wydajność, mniej przestojów podczas pracy i niższe zużycie paliwa.

Oferowana przez nas siatka rolnicza to siatka do prasy New Holland oraz siatka CNH parts. Te produkty są opracowane dla osób szukających siatki rolniczej wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. To unikalna, nowa generacja siatki wyprodukowana z materiałów o bardzo wysokiej wytrzymałości.

Siatka Premier Infinet zwiększa efektywność prasy belującej, zwiększając wydajność rolki o połowę w porównaniu do zwykłej standardowej rolki, a dzięki nowej technologii Bale+ zmniejsza się ilość siatki potrzebnej do wykonania tej samej ilości bel. Zyskujemy również przy tym miejsce magazynowe oraz zmniejszamy ilość odpadu.

Sznurek rolniczy New Holland - dzięki wieloletniemu rozwojowi i optymalizacji włókien pozwoliły na produkcję najwyższej jakości sznurka do belowania. Sznurki New Holland zrobione są z najlepszej jakości surowców, zapewniając wysoką wytrzymałość na zrywanie. Likwiduje problemy w prowadnicach i mechanizmie wiązania. Kłębek posiada większy otwór, dzięki któremu sznurek łatwiej się rozwija.

W traktorparts.pl - sklepie z artykułami i częściami rolniczymi, znajdziesz najwyższej jakości produkty opakowaniowe dla rolnictwa. Wybierając oferowane przez nas produkty i części do maszyn rolniczych, masz pewność, że Twoja maszyna pracuje na sprawdzonych podzespołach. Dzięki czemu ograniczasz ryzyko nagłego i nieoczekiwanego przestoju podczas prac polowych.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry